.

304314. Skříňka

popis: Dřevo, V 6,5xŠ 19xH 10. Začátek 20. století.

Pozn.: Chybí klíček. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 05.04.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.04.2020 8:35:37 5972
500 Kč 28.03.2020 16:45:56 2705