.. - Sbratření

Biskvit, výška: 40 cm. Značeno K. Pokorný 9.12. 61.

Pozn.: Mírně poškozeno, slepená ruka.

..
96039. Sbratření
Dražba ukončena:04.06.2023 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč