MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
65691. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 2,35 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
4521
1 600 Kč
266
1 500 Kč
limit (25.09.2021 14:14:17)
4521
1 400 Kč
266
1 300 Kč
limit (25.09.2021 14:14:15)
4521
1 200 Kč
266
1 100 Kč
limit (25.09.2021 13:49:01)
4521
1 000 Kč
266