..

65685. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 8,40 g

popis: Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 500 Kč