.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 8,40 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
65685. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 8,40 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč