.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 1,70 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
65688. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 1,70 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč