..

65688. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 1,70 g

popis: Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč