.. - Rám se zlacenou lištou

Vnější rozměr 112,5x148,5 cm. Vnitřní rozměr 97x124 cm, světlost rámu 83x119,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo velký formát
..
86810. Rám se zlacenou lištou
Dražba ukončena:27.11.2022 20:23:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč