..

65657. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,41 g

popis: Velikost prstenu 58.

zbývá: 11 dnů, 9 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 000 Kč