..

65646. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,27 g

zbývá: 11 dnů, 9 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč