.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,27 g

..
65646. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,27 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč