MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
65646. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,27 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
limit (05.10.2021 7:39:52)
8361
2 700 Kč
limit (05.10.2021 7:39:51)
4521
2 100 Kč
limit (02.10.2021 9:30:26)
8361
2 000 Kč
3229
1 900 Kč
limit (02.10.2021 9:30:22)
8361
1 800 Kč
3229
1 700 Kč
limit (30.09.2021 17:31:34)
8361
1 600 Kč
3229
1 500 Kč
8857
1 400 Kč
1749
1 300 Kč
8857
1 200 Kč
1749
1 100 Kč
8857
1 000 Kč
7005