.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,40 g

..
65655. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,40 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:17:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč