MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
65655. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,40 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
limit (06.10.2021 20:12:30)
1749
2 600 Kč
2985
2 500 Kč
limit (02.10.2021 18:53:01)
1749
2 400 Kč
4521
2 300 Kč
limit (02.10.2021 18:52:49)
1749
2 200 Kč
4521
2 100 Kč
limit (26.09.2021 9:59:05)
1749
2 000 Kč
limit (26.09.2021 9:58:44)
4521
2 000 Kč
1749
1 900 Kč
limit (25.09.2021 16:56:30)
4521
1 800 Kč
1749
1 700 Kč
limit (25.09.2021 13:43:58)
4521
1 600 Kč
1749
1 500 Kč
976
1 400 Kč
7510
1 300 Kč
5784
1 200 Kč
1479
1 100 Kč
9022
1 000 Kč
7005