..

65665. Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,77 g

popis: Prsten s červeným syntetickým kamenem.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč limit (21.09.2021 11:51:29) 8714
500 Kč 12.09.2021 12:07:16 8914