.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,60 g

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
65682. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,60 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:42:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč