MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
65693. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,40 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
2701
1 800 Kč
4521
1 700 Kč
266
1 600 Kč
limit (06.10.2021 16:04:48)
4521
1 600 Kč
266
1 500 Kč
limit (06.10.2021 6:27:27)
4521
1 400 Kč
9022
1 300 Kč
266
1 200 Kč
9022
1 100 Kč
266
1 000 Kč
9022