.. - Přívěsek s granáty, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 3,82 g

Zlato 750/1000, české granáty, hrubá hmotnost 3,82 g. Značeno platným puncem Z-35.

..
87297. Přívěsek s granáty, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 3,82 g
Zbývá:5 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč