.. - Přívěsek s granáty, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 3,82 g

Zlato 750/1000, české granáty, hrubá hmotnost 3,82 g. Značeno platným puncem Z-35.

..
87297. Přívěsek s granáty, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 3,82 g
Dražba ukončena:08.12.2022 20:55:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč