vzadu sběratelský přípis R. Alt - Mondsee

Akvarel, 29x41 cm. Nesignováno. Volný list.

Stav: Malba mírně poškozena.

vzadu sběratelský přípis R. Alt
79867. Mondsee
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč