. - Město Sitten ve Švýcarsku, 16. století

Dřevoryt, 36x26 cm, nesignováno, volný list

Pozn.: Z knihy o německých zemích, na druhé straně text. Hlavní město kantonu Valais.

.
9262. Město Sitten ve Švýcarsku, 16. století
Dražba ukončena:12.04.2017 19:58:47
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč