.

9262. Město Sitten ve Švýcarsku, 16. století

popis: Dřevoryt, 36x26 cm, nesignováno, volný list

Pozn.: Z knihy o německých zemích, na druhé straně text. Hlavní město kantonu Valais.

dražba ukončena: 12.04.2017 19:58:47

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 400 Kč