.. - Masivní zlacený rám

Vnější rozměr 49x60 cm, vnitřní rozměr 31x41 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
72243. Masivní zlacený rám
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč