.. - Le Grand Dictionaire Historique Ou Le Melange Curieux de l'Histoire Sacré II., III.

Kniha, 38x26 cm, 2 díly. Vydáno v Amsterdamu a v Haye roku 1698. Celokožené, na hřbetě tlačené a zlacené vazby. Počet stran 572+582.

Pozn.: Vazby poškozeny.

..
78337. Le Grand Dictionaire Historique Ou Le Melange Curieux de l'Histoire Sacré II., III.
Dražba ukončena:15.06.2022 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč