20. a 30. léta 20. stol.
1. Almanach Kmene 1933-1934. Na straně 54 reprodukce kresby od Toyen ke knize Mučenky. Signováno vpravo dole v tisku T.
2. Olověné peníze. Úprava František Muzika.
3. Léta naděje. Úprava František Muzika.
4. Druhá epištola: O sběratelích a sběratelství vůbec. Autor T. F. Šimon. Dřevoryty T. F. Šimon. Vydal Arthur Novák roku 1928. Ze 150 výtisků je tento číslo 8.
5. Ottův literární almanach. 6 příloh a 17 vyobrazení v textu. Vydal J. Otto v Praze.
6. Tragédie ženina života. IV. svazek knihovny za Zavřenými dveřmi. Praha 1930. Autor A. V. Němilov. Obálka V. Borka.
Pozn.: Mírně poškozeno.