Mědiryty.
1.Mikulov, 14x10 cm. Z díla: Meissner D.: Scingraphia Cosmica, Oder: Eigentliche Abbildung, vydal: Norimberg P. Fürstens, 1678.
2, Polná, 15x10 cm. Z díla: Meissner D.: Scingraphia Cosmica, Oder: Eigentliche Abbildung, vydal: Norimberg P. Fürstens, 1678.
3. Rosenberg, 14x18 cm. Z díla: Vogt M.: Das jetzt-lebende Königreich Böhmen...1712, vydal: Johann Zieger, Franckfurt a Leipzig. Restaurováno.
Rámovány, zaskleny.