.. - Konvolut 3 mědirytin - Mikulov, Polná, Rosenberg

Mědiryty.

1.Mikulov, 14x10 cm. Z díla: Meissner D.: Scingraphia Cosmica, Oder: Eigentliche Abbildung, vydal: Norimberg P. Fürstens, 1678.

2, Polná, 15x10 cm.  Z díla: Meissner D.: Scingraphia Cosmica, Oder: Eigentliche Abbildung, vydal: Norimberg P. Fürstens, 1678.

3. Rosenberg, 14x18 cm. Z díla: Vogt M.: Das jetzt-lebende Königreich Böhmen...1712, vydal: Johann Zieger, Franckfurt a Leipzig. Restaurováno.

Rámovány, zaskleny.

..
86970. Konvolut 3 mědirytin - Mikulov, Polná, Rosenberg
Dražba ukončena:07.12.2022 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč