Irán 20. stol.

59130. Koberec

popis: Strojově vázaný, vzor heris. 370x262 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč