Irán 20. stol. - Koberec

Strojově vázaný, vzor heris. 370x262 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Irán 20. stol.
59130. Koberec
Dražba ukončena:19.05.2021 20:37:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč