.. - Illustrierte Geschichte des Weltkrieges 1914/15, 3. díl

Kniha, 499 stran, pevná vazba. Vazba zrestaurována, na hřbet a přední část nalepeno plátno originální vazby.

..
78110. Illustrierte Geschichte des Weltkrieges 1914/15, 3. díl
Zbývá:18 dnů, 3 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč