střední Evropa konec 19. století - Erb rodu Habsburků

Mosaz, 12x9 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa konec 19. století
86983. Erb rodu Habsburků
Dražba ukončena:07.12.2022 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč