MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mosaz, 12x9 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
střední Evropa konec 19. století
86983. Erb rodu Habsburků
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
limit (03.12.2022 21:50:59)
3788
2 900 Kč
1610
2 800 Kč
limit (03.12.2022 21:50:54)
3788
2 700 Kč
1610
2 600 Kč
limit (03.12.2022 21:50:49)
3788
2 500 Kč
1610
2 400 Kč
limit (03.12.2022 21:50:44)
3788
2 300 Kč
1610
2 200 Kč
limit (30.11.2022 19:52:29)
3788
2 100 Kč
limit (30.11.2022 19:52:15)
1614
2 100 Kč
3788
2 000 Kč
limit (30.11.2022 19:52:10)
1614
1 900 Kč
3788
1 800 Kč
limit (30.11.2022 19:52:04)
1614
1 700 Kč
3788
1 600 Kč
limit (19.11.2022 20:55:28)
1614
1 500 Kč
limit (19.11.2022 20:55:27)
3788
1 300 Kč
limit (19.11.2022 20:55:11)
3788
1 200 Kč
limit (19.11.2022 20:55:10)
1614
500 Kč
limit (18.11.2022 17:13:21)
3788