Vorona V. Orzághová - Akt - U tyče

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vlevo dole Vorona V. Orzághová 2018. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1963
Narodila se v Praze. Studovala Střední průmyslovou školu oděvní v Praze a poté absolvovala soukromá studia malby a figurální kresby u ak. mal. Miroslava Pesche, MgA. Romana Hudziece a ak. mal. Richarda Nestlera. Ve své tvorbě se obrací k tématům nahoty, sexu, utrpení, ale i humoru. Uspořádala 12 samostatných výstav a množství dalších se účastnila. Tzv. malbou naživo překročila prostor ateliéru a v roli malířky, kterou ztvárnila v představení divadla Studio Hrdinů, ji přenesla na jeviště. Účastní se rovněž charitativních akcí. Na aukčním trhu se její díla objevují poprvé.

69641. Akt - U tyče
Dražba ukončena:28.11.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo