Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vlevo dole Vorona V. Orzághová 2018. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
o autorovi: 1963
Narodila se v Praze. Studovala Střední průmyslovou školu oděvní v Praze a poté absolvovala soukromá studia malby a figurální kresby u ak. mal. Miroslava Pesche, MgA. Romana Hudziece a ak. mal. Richarda Nestlera. Ve své tvorbě se obrací k tématům nahoty, sexu, utrpení, ale i humoru. Uspořádala 12 samostatných výstav a množství dalších se účastnila. Tzv. malbou naživo překročila prostor ateliéru a v roli malířky, kterou ztvárnila v představení divadla Studio Hrdinů, ji přenesla na jeviště. Účastní se rovněž charitativních akcí. Na aukčním trhu se její díla objevují poprvé.