Čechy 1. pol. 20. stol. - Mycí souprava

Porcelán, průměr mísy 40 cm, výška džbánu 32 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
55461. Mycí souprava
Dražba ukončena:03.03.2021 20:01:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč