. - 3x Módní listy - jízdní kolo

Litografie, 45x32, 52x68, 47x69 cm, volné listy.

Pozn.: 19. století, papír poškozen.

.
9266. 3x Módní listy - jízdní kolo
Dražba ukončena:12.04.2017 20:02:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč limit (12.04.2017 13:52:21) 2221
300 Kč 26.02.2017 7:09:39 1331