.

9266. 3x Módní listy - jízdní kolo

popis: Litografie, 45x32, 52x68, 47x69 cm, volné listy.

Pozn.: 19. století, papír poškozen.

dražba ukončena: 12.04.2017 20:02:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč limit (12.04.2017 13:52:21) 2221
300 Kč 26.02.2017 7:09:39 1331