kolem roku 1830 - 2 židle Biedermeier

Výška: 91 cm. Dýhovaná kostra - ořech. Čalouněný sedák restaurovaný.

Pozn.: Mírně poškozeno.

kolem roku 1830
59166. 2 židle Biedermeier
Dražba ukončena:19.05.2021 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč