.. - 2 slánky, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 5 AG - zajíc, čistá hmotnost 305,85 g

pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
79941. 2 slánky, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 5 AG - zajíc, čistá hmotnost 305,85 g
Dražba ukončena:13.07.2022 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč