20. léta 20. stol. - Motýl

Porcelán, výška 10 cm. Značeno, značka částečně setřená - nečitelné.

Pozn.: Míně poškozeno.

20. léta 20. stol.
305544. Motýl
Dražba ukončena:13.07.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.07.2020 14:30:16 2710
500 Kč 02.07.2020 7:46:49 831