2. polovina 20.století

308231. Postava v barevném spektru

popis: Olej na plátně, 58x87 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. K rámu přiděláno přídavné svítidlo. Zástrčka není kompatibilní k českým zásuvkám.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč