MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
2. pol. 20. stol.
59194. Konvolut 40 příborů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
7988
2 200 Kč
8462
2 100 Kč
limit (19.05.2021 21:05:53)
6854
2 100 Kč
8462
2 000 Kč
limit (19.05.2021 21:05:39)
6854
1 900 Kč
8462
1 800 Kč
limit (19.05.2021 21:05:28)
6854
1 700 Kč
8462
1 600 Kč
limit (19.05.2021 20:29:40)
6854
1 500 Kč
8462
1 400 Kč
limit (19.05.2021 20:29:34)
6854
1 300 Kč
8462
1 200 Kč
limit (19.05.2021 20:29:30)
6854
1 100 Kč
8462
1 000 Kč
limit (19.05.2021 20:29:20)
6854
900 Kč
8462
800 Kč
6854
700 Kč
8462
600 Kč
4966
500 Kč
limit (17.04.2021 9:08:35)
2633
500 Kč
limit (04.05.2021 9:17:05)
2633