2. pol. 20. stol. - Konvolut 40 příborů

Porcelán.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
59194. Konvolut 40 příborů
Dražba ukončena:19.05.2021 21:41:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč