2. pol. 20. stol. - Konvolut 25 kusů nádobí na servírování nápojů

Porcelán, značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
59152. Konvolut 25 kusů nádobí na servírování nápojů
Dražba ukončena:19.05.2021 21:03:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč