MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, značeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
2. pol. 20. stol.
59152. Konvolut 25 kusů nádobí na servírování nápojů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
4966
1 900 Kč
754
1 800 Kč
4966
1 700 Kč
754
1 600 Kč
4966
1 500 Kč
754
1 400 Kč
4966
1 300 Kč
2710
1 200 Kč
754
1 100 Kč
4966
1 000 Kč
2710
900 Kč
4966
800 Kč
5572
700 Kč
4966
600 Kč
6659
500 Kč
4966