2. pol. 20. stol. - Konvolut 12 kusů kuchyňského náčiní na poličku

Porcelán, značeno.

Pozn.: Paličky poškozeny.

2. pol. 20. stol.
59124. Konvolut 12 kusů kuchyňského náčiní na poličku
Dražba ukončena:19.05.2021 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč