2. pol. 20. stol.

59124. Konvolut 12 kusů kuchyňského náčiní na poličku

popis: Porcelán, značeno.

Pozn.: Paličky poškozeny.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč