MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, značeno.
Pozn.: Paličky poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
2. pol. 20. stol.
59124. Konvolut 12 kusů kuchyňského náčiní na poličku
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
limit (19.05.2021 15:14:52)
2994
2 500 Kč
8248
2 400 Kč
limit (19.05.2021 15:14:41)
2994
2 300 Kč
8248
2 200 Kč
limit (19.05.2021 8:38:16)
2994
2 100 Kč
4216
2 000 Kč
limit (16.05.2021 2:25:34)
2994
1 900 Kč
754
1 800 Kč
limit (28.04.2021 0:50:34)
2994
1 700 Kč
5536
1 600 Kč
limit (19.04.2021 20:02:37)
2994
1 600 Kč
4808
1 500 Kč
limit (19.04.2021 20:02:29)
2994
1 400 Kč
4808
1 300 Kč
limit (19.04.2021 8:29:20)
2994
1 200 Kč
1534
1 100 Kč
limit (19.04.2021 8:28:57)
2994
1 000 Kč
1534
900 Kč
limit (18.04.2021 16:37:00)
2994
800 Kč
1534
700 Kč
3737
600 Kč
1534
500 Kč
4966