2. pol. 20. stol. - Konvolut 10 zapalovačů

Různé značky.

Pozn.: Mírně poškozeno. Funkčnost neprověřena.

2. pol. 20. stol.
84346. Konvolut 10 zapalovačů
Dražba ukončena:12.10.2022 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč