1. pol. 20. stol. - Koberec strojový

Rozměry: 143x83 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
79910. Koberec strojový
Dražba ukončena:13.07.2022 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo