MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rozměry: 154x112 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
1. pol. 20. stol.
79877. Koberec
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
limit (13.07.2022 20:28:04)
3516
1 600 Kč
6749
1 500 Kč
9496
1 400 Kč
6749
1 300 Kč
9496
1 200 Kč
limit (12.07.2022 19:00:18)
881
1 200 Kč
9496
1 100 Kč
limit (10.07.2022 15:04:03)
881
1 000 Kč
limit (10.07.2022 15:04:02)
9496
600 Kč
limit (03.07.2022 11:45:26)
881
500 Kč
7292