1. pol. 20. stol. - Koberec

Rozměry: 154x112 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
79877. Koberec
Zbývá:11 dnů, 11 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 17.06.2022 22:31:59 7292