1. pol. 20. stol. - Koberec

Rozměry: 154x112 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
79877. Koberec
Dražba ukončena:13.07.2022 20:31:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč