19. století - Portrét dámy

Olej na plátně, 34x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Malba poškozena.

19. století
64903. Portrét dámy
Dražba ukončena:29.09.2021 20:24:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč