19. století

64903. Portrét dámy

popis: Olej na plátně, 34x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Malba poškozena.

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč