1830-1860 - Konvolut cca 310 ocelorytin

Ocelorytiny, různé rozměry. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

84319. Konvolut cca 310 ocelorytin
Dražba ukončena:12.10.2022 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč