Václav Hájek z Libočan - Část Kroniky Václava Hájka z Libočan

Kniha, 30x22 cm. Faksimile z 1. poloviny 19. století. Od str. 133 do str. 164. Obsahuje dřevoryty.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Václav Hájek z Libočan
26542. Část Kroniky Václava Hájka z Libočan
Dražba ukončena:17.01.2019 18:05:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 16.01.2019 14:37:24 4465