1. třetina 20. stol. - Před lovem v zahradě

Ručně vyšívaný obraz, 60x105 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1. třetina 20. stol.
59232. Před lovem v zahradě
Dražba ukončena:19.05.2021 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč