1. polovina 20. století - Závěsná police na dýmky + torza dýmek

64x50 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. polovina 20. století
87155. Závěsná police na dýmky + torza dýmek
Dražba ukončena:07.12.2022 21:57:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč