1. pol. 20. stol. - Psací stůl

Výška 78 cm, hloubka 76 cm, délka 146 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
59233. Psací stůl
Dražba ukončena:19.05.2021 22:18:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč