MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo a cín 38x33 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
1. pol. 20. stol.
59255. Nanebevzetí
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
limit (19.05.2021 22:39:35)
882
2 600 Kč
1245
2 500 Kč
limit (19.05.2021 22:38:54)
882
2 400 Kč
1245
2 300 Kč
limit (19.05.2021 22:38:38)
882
2 200 Kč
1245
2 100 Kč
limit (19.05.2021 22:37:04)
882
2 000 Kč
1245
1 900 Kč
limit (19.05.2021 22:36:24)
882
1 800 Kč
limit (19.05.2021 22:36:23)
1245
1 600 Kč
limit (19.05.2021 22:34:32)
882
1 500 Kč
limit (19.05.2021 22:34:31)
1245
1 200 Kč
limit (19.05.2021 22:33:37)
1245
1 100 Kč
882
1 000 Kč
limit (19.05.2021 22:26:18)
1245
1 000 Kč
882
900 Kč
limit (19.05.2021 22:21:13)
1245
800 Kč
7807
700 Kč
882
600 Kč
831
500 Kč
882