1. pol. 20. stol. - Nanebevzetí

Dřevo a cín 38x33 cm. Neznačeno.

1. pol. 20. stol.
59255. Nanebevzetí
Dražba ukončena:19.05.2021 22:45:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč