středoevropský malíř 2. pol. 20. stol. - V přístavu

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 35x50, nesignováno, nerámováno.

středoevropský malíř 2. pol. 20. stol.
4922. V přístavu
Dražba ukončena:26.05.2016 21:04:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.05.2016 20:59:55 292
500 Kč 26.05.2016 0:22:43 1277