Jana Bébarová - Soubor 3 prací

Litografie, všechny 20x15 cm, všechny signovány Bébarová, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Adjustace mírně poškozena.

6766. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:01.12.2016 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.12.2016 21:13:56 495
500 Kč 26.11.2016 20:38:17 1600