NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

  • 1
  • 2
.. - Prsten s přírodním opálem, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 6,08 g

..

65642. Prsten s přírodním opálem, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 6,08 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 4 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:00:00

draží se
.. - Kruhový náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 16,97 g

..

65643. Kruhový náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 16,97 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 6 000 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:01:00

draží se
Čechy 2. pol. 19. stol. - Brož s českými granáty

Čechy 2. pol. 19. stol.

65644. Brož s českými granáty

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:02:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,65 g

..

65645. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,65 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 8 000 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:03:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,27 g

..

65646. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,27 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:04:00

draží se
.. - Prsten, zlato 500/1000, hrubá hmotnost: 2,05 g

..

65647. Prsten, zlato 500/1000, hrubá hmotnost: 2,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:05:00

.. - Závěš, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 9,96g

..

65648. Závěš, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 9,96g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:06:00

draží se
.. - Barokní špindlovky, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 83,95 g

..

65649. Barokní špindlovky, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 83,95 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:07:00

draží se
Čechy 20. stol. - Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 9,68g

Čechy 20. stol.

65650. Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 9,68g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:08:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,78 g

..

65651. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,78 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:09:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,00 g

..

65652. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,00 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:10:00

draží se
.. - Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 95,52g

..

65653. Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 95,52g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:11:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,45 g

..

65654. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:12:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,40 g

..

65655. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,40 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:13:00

draží se
.. - Článkovaný náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,79 g

..

65656. Článkovaný náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,79 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:14:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,41 g

..

65657. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,41 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:15:00

draží se
.. - Granátový prsten, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,56 g

..

65658. Granátový prsten, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,56 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:16:00

draží se
.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,82 g

..

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:17:00

draží se
.. - Pánský prsten se 3 routy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 8,68 g

..

65660. Pánský prsten se 3 routy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 8,68 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:18:00

draží se
.. - Prsten s kultivovanou perlou a 2 routy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 2,11 g

..

65661. Prsten s kultivovanou perlou a 2 routy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 2,11 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:19:00

draží se
.. - Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 7,50 g

..

65662. Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 7,50 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:20:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,20 g

..

65663. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,20 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:21:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,38 g

..

65664. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,38 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:22:00

draží se
.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,77 g

..

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:23:00

draží se
.. - Prsten , zlato 585/1000, hrubá hmotnost 39,60 g

..

65666. Prsten , zlato 585/1000, hrubá hmotnost 39,60 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 12 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:24:00

draží se
značka Lanco - Náramkové hodinky

značka Lanco

65667. Náramkové hodinky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:25:00

.. - Šatlén, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,46 g

..

65668. Šatlén, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,46 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:26:00

draží se
.. - Závěs s jantarem, zlato 585/1000 a 500/1000, hrubá hmotnost: 5,30 g

..

65669. Závěs s jantarem, zlato 585/1000 a 500/1000, hrubá hmotnost: 5,30 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:27:00

draží se
.. - Madonka, zlato 585/1000, stříbro 835/1000, hrubá hmotnost 3,60g

..

65670. Madonka, zlato 585/1000, stříbro 835/1000, hrubá hmotnost 3,60g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:28:00

draží se
.. - Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 0,65 g

..

65671. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 0,65 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:29:00

draží se
.. - Hodinky kapesní klíčové

..

65672. Hodinky kapesní klíčové

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:30:00

draží se
.. - Prsten, zlato 333/1000, hrubá hmotnost 2,03 g

..

65673. Prsten, zlato 333/1000, hrubá hmotnost 2,03 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:31:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,25 g

..

65674. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 5,25 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:32:00

draží se
.. - Kruhový rozevírací náramek, hrubá hmotnost: 42,20 g

..

65675. Kruhový rozevírací náramek, hrubá hmotnost: 42,20 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:33:00

draží se
Čechy 20. stol. - Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost:15,36 g

Čechy 20. stol.

65676. Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost:15,36 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:34:00

draží se
.. - Starožitný řetízek s čtyřlístkem, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,1 g

..

65677. Starožitný řetízek s čtyřlístkem, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 3,1 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:35:00

draží se
Rakousko - Uhersko - Šatlén

Rakousko - Uhersko

65678. Šatlén

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:36:00

značka Prim Diplomat - Náramkové hodiny

značka Prim Diplomat

65679. Náramkové hodiny

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:37:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 3,30 g

..

65680. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 3,30 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:38:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 1,65 g

..

65681. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 1,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:39:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,60 g

..

65682. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:40:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 3,50 g

..

65683. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:41:00

draží se
.. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,05 g

..

65684. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:42:00

draží se
.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 8,40 g

..

65685. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 8,40 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:43:00

draží se
.. - 3 spojené kruhové náramky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 12,84 g

..

65686. 3 spojené kruhové náramky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 12,84 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:44:00

draží se
.. - Starožitné granátové náušnice, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 1,15 g

..

65687. Starožitné granátové náušnice, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 1,15 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:45:00

draží se
.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 1,70 g

..

65688. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou čejka, hrubá hmotnost 1,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:46:00

draží se
.. - Přívěšek, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 2,80 g

..

65689. Přívěšek, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 2,80 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:47:00

draží se
Čechy 2. pol. 20. stol. - Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g

Čechy 2. pol. 20. stol.

65690. Kruhový otevírací náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost: 25,86 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:48:00

draží se
.. - Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 2,35 g

..

65691. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 2,35 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2021 20:49:00

draží se
  • 1
  • 2

ZÁŔÍ 2021

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na stránkách aukční galerie Obrazy v aukci.

Srdečně Vás zveme k charitativní aukci obrazu Jana Rapina - Loutnistka.

Obraz byl věnován ve prospěch Nadačního fondu LuckyBe pro pomoc dětem na Neonatologickém oddělení Nemocnice Na Bulovce v Praze, jehož je Lucie Borhyová, zakladatelka Nadačního fondu LuckyBe, oficiální patronkou a touto aukcí tak s velkou radostí zahajujeme trvalou spolupráci s Nadačním fondem LuckyBe.
Aukce končí 29.září ve 20. hodin.

Stále příjmáme historické a umělecké fotografie, pohlednice, fotografie staré Prahy a další podobné zajímavosti do připravované speciální aukce.

Zveme Vás k návštěvě naší nově otevřené Jakubec Gallery ve Vodičkově ulici v Praze.

Více informací na www.jakubec-gallery.cz.

Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů,

Tým Obrazů v aukci