Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA    
Josef Istler - Konvolut 2 grafických listů Červenohnědá pavučina
vydraženo

Josef Istler

66682. Konvolut 2 grafických listů Červenohnědá pavučina

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 14.10.2021 20:38:00

František Tichý - Konvolut 5 grafických listů
vydraženo

František Tichý

66557. Konvolut 5 grafických listů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.10.2021 21:33:00

Beneš Karel - Cirkus a pražské veduty - konvolut pěti grafických listů
vydraženo

Beneš Karel

66556. Cirkus a pražské veduty - konvolut pěti grafických listů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.10.2021 21:32:00

Český malíř 1. pol. 20. stol. - Hříbky a lišky
vydraženo

Český malíř 1. pol. 20. stol.

67026. Hříbky a lišky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 10.10.2021 20:50:00

.. - Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou labuť, hrubá hmotnost 0,80 g
vydraženo

..

65718. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou labuť, hrubá hmotnost 0,80 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 21:16:00

.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,77 g
vydraženo

..

65665. Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,77 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:23:00

.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,82 g
vydraženo

..

65659. Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,82 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 06.10.2021 20:17:00

J. Lisikowicz - Západ slunce nad jezerem
vydraženo

J. Lisikowicz

66952. Západ slunce nad jezerem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 03.10.2021 21:27:00

Emil Sedláček - Konvolut 4 krajinomaleb
vydraženo

Emil Sedláček

66945. Konvolut 4 krajinomaleb

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 03.10.2021 21:20:00

Stanislav Havlík - Ozvěny domova
vydraženo

Stanislav Havlík

66914. Ozvěny domova

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 03.10.2021 20:49:00

Marie Fischerová - Kvěchová? - Děvčátko se slunečníkem a psíkem
vydraženo

Marie Fischerová - Kvěchová?

66902. Děvčátko se slunečníkem a psíkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 03.10.2021 20:37:00

Václav Haise - Městský portál
vydraženo

Václav Haise

66896. Městský portál

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 03.10.2021 20:31:26

Jan Jančík - Předjaří na Třemešku u Oskavy
vydraženo

Jan Jančík

66890. Předjaří na Třemešku u Oskavy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 03.10.2021 20:25:00

Gustav Reiter - Na samotě
vydraženo

Gustav Reiter

66885. Na samotě

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 03.10.2021 20:20:00

Jaroslav Trinkmoc - Zasněžená vesnice
vydraženo

Jaroslav Trinkmoc

66395. Zasněžená vesnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 26.09.2021 20:52:10

Kristian Kodet - Dvojice
vydraženo

Kristian Kodet

64615. Dvojice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 23:37:38

.. - Hmoždíř
vydraženo

..

64590. Hmoždíř

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 23:09:00

Jaroslav Grus - V zátoce
vydraženo

Jaroslav Grus

64580. V zátoce

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 22:59:00

Jean Effel - Tu duši mi však musí vrátit
vydraženo

Jean Effel

64578. Tu duši mi však musí vrátit

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 22:57:00

Radomír Zeman - Modrý slon
vydraženo

Radomír Zeman

64573. Modrý slon

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 22:52:00

Alphonse Lafitte - Přístav Port Louis
vydraženo

Alphonse Lafitte

64531. Přístav Port Louis

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 22:10:00

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Dívka v kloboučku
vydraženo

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64510. Dívka v kloboučku

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 21:49:00

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Miska na nožce
vydraženo

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

64501. Miska na nožce

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 21:44:03

pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol. - Plaketa s historickým motivem
vydraženo

pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol.

64494. Plaketa s historickým motivem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 21:33:00

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 figurek
vydraženo

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64490. Konvolut 2 figurek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 21:29:00

Honoré Daumier - Konvolut 7 grafických listů
vydraženo

Honoré Daumier

64463. Konvolut 7 grafických listů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 16.09.2021 21:02:37

.. - Žardiniéra
vydraženo

..

64397. Žardiniéra

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 23:15:11

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Soubor 3 figurek
vydraženo

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64386. Soubor 3 figurek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 23:04:50

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Kalamář ve tvaru hrotu pera
vydraženo

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64360. Kalamář ve tvaru hrotu pera

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 22:34:00

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Malý košíkáři
vydraženo

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64351. Malý košíkáři

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 22:25:00

Čechy 20. stol. - Váza
vydraženo

Čechy 20. stol.

64342. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 22:17:33

Josef Čapek - Žlutý ptáček letící vlevo
vydraženo

Josef Čapek

64328. Žlutý ptáček letící vlevo

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 22:02:00

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Konvolut 2 pamětních hrnků
vydraženo

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

64290. Konvolut 2 pamětních hrnků

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 21:24:00

neznačeno - Zamyšlený muž
vydraženo

neznačeno

64263. Zamyšlený muž

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 20:57:00

Čechy 20. stol. - Košík
vydraženo

Čechy 20. stol.

64233. Košík

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 20:31:00

Černý Václav - Konvolut 9 keramik - Hudebníci
vydraženo

Černý Václav

64229. Konvolut 9 keramik - Hudebníci

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 15.09.2021 20:23:00

nesignováno - Kristus na kříži
vydraženo

nesignováno

64118. Kristus na kříži

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 08.09.2021 20:53:00

Otakar Strýhal - Konvolut 3 prací: Krajiny v ročních období
vydraženo

Otakar Strýhal

64852. Konvolut 3 prací: Krajiny v ročních období

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 05.09.2021 21:34:38

Monogramováno Š - Barevná kočka
vydraženo

Monogramováno Š

64768. Barevná kočka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 05.09.2021 20:10:00

Emil Spáčil - Myslivec
vydraženo

Emil Spáčil

64725. Myslivec

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2021 21:31:55

F. Veverka - Průmyslová zóna
vydraženo

F. Veverka

64722. Průmyslová zóna

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2021 21:25:00

Jindřich  Schenk - Portrét ženy v červené blůze
vydraženo

Jindřich Schenk

64700. Portrét ženy v červené blůze

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2021 21:03:00

Nesvadba - Městské střechy
vydraženo

Nesvadba

64688. Městské střechy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2021 20:51:00

Český malíř 1. pol. 20. stol. - V kasárnách
vydraženo

Český malíř 1. pol. 20. stol.

64687. V kasárnách

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2021 20:50:00

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Párové obrazy - Podzimní nálada a Zimní nálada
vydraženo

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

64672. Párové obrazy - Podzimní nálada a Zimní nálada

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2021 20:39:41

signováno nečitelně - Městské panorama
vydraženo

signováno nečitelně

64668. Městské panorama

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2021 20:31:00

Josef Beňo - Jeseň
vydraženo

Josef Beňo

64656. Jeseň

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2021 20:19:00

Antonín Lamač - Lazarská ulice
vydraženo

Antonín Lamač

64037. Lazarská ulice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 22.08.2021 21:37:25

signováno nečitelně - Něžná krajina
vydraženo

signováno nečitelně

64010. Něžná krajina

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 22.08.2021 21:10:53

J. T. Blažek  - Cesta k Olešnici
vydraženo

J. T. Blažek

64013. Cesta k Olešnici

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 22.08.2021 21:09:00