značeno Thonet - Dvě polokřesla

Dřevo ohýbané, čalouněné, výška: 83 cm, značeno Thonet kovovým razidlem a štítkem.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Thonet
6763. Dvě polokřesla
Dražba ukončena:01.12.2016 22:14:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč