značeno Thonet

6763. Dvě polokřesla

popis: Dřevo ohýbané, čalouněné, výška: 83 cm, značeno Thonet kovovým razidlem a štítkem.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:14:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč