Ferdinand Liebermann - značeno Rosenthal - Dítě na tukanu

Porcelán, výška: 23 cm, značeno Rosenthal.

Pozn.: Poškozeno. Restaurována na několika místech.

Ferdinand Liebermann - značeno Rosenthal
5569. Dítě na tukanu
Dražba ukončena:29.09.2016 19:24:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč