Zdeněk Blažek - Kytice v bílé váze

Olej na kartonu, 70x50 cm, signováno vpravo dole Z. Blažek, nerámováno.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

8617. Kytice v bílé váze
Dražba ukončena:29.03.2017 18:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč