Zavřel - Hrabání sena

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Zavřel, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4979. Hrabání sena
Dražba ukončena:26.05.2016 21:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč